Ibiza
3 room luxury Apartment for rent in Ibiza, Spain
3 room luxury Apartment for rent in Ibiza, Spain
Appartamento
Ibiza, Province of Balearic Islands
€ 3,500/mese
€ 26.92/mq
130
mq. M.
3
Camere da letto
2
Bagni
Specifiche
Affitto mensile
€ 3,500
Camere da letto
3
Bagni
2
Zona giorno
130 m
2