Ibiza
3 room luxury Apartment for rent in Ibiza, Spain
3 room luxury Apartment for rent in Ibiza, Spain
Leilighet
Ibiza, Province of Balearic Islands
€ 3,500 / måned
€ 26.92 / kvm
130
Sq. m.
3
Soverom
2
Bad
Spesifikasjoner
Månedlig leie
€ 3,500
Soverom
3
Bad
2
Stue
130 m
2