Torino
Via Fréjus, Turin, Piedmont 10139
Via Fréjus, Turin, Piedmont 10139
Lägenhet
Via Fréjus, Turin, Piedmont 10139
€ 475 / månad
€ 5.28 / kvm
90
Sq. m.
1
Rum
1
Badrum
Egendomsbeskrivning
Via Fréjus, Turin, Piedmont 10139 Apartment. This 1 bedroom 1 bathroom Apartment
Specifikationer
Månadshyra
€ 475
Rum
1
Badrum
1
Bostadsområde
90 m
2