Leilighet
Building Avenida da Liberdade - minhos-guest - 1329111, Braga
€ 4,701 / måned
€ 69.13 / kvm
68
Sq. m.
2
Soverom
2
Bad
Eiendomsfunksjoner
Heis
Balkong
Spesifikasjoner
Månedlig leie
€ 4,701
Soverom
2
Bad
2
Stue
68 m
2