Milan
Via Orti, Milan, Lombardy 20122
Via Orti, Milan, Lombardy 20122
Apartment
Via Orti, Milan, Lombardy 20122
€420 / month
€3.31 / sq m
127
Sq. m.
1
Bedrooms
1
Bathrooms
Property description
Via Orti, Milan, Lombardy 20122 Apartment. This 1 bedroom 1 bathroom Apartment
Specifications
Monthly rent
€420
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Living Area
127 m
2