Torino
Via Nizza, Turin, Piedmont 10126
Via Nizza, Turin, Piedmont 10126
Apartment
Via Nizza, Turin, Piedmont 10126
€650 / month
€6.7 / sq m
97
Sq. m.
1
Bedrooms
1
Bathrooms
Property description
Via Nizza, Turin, Piedmont 10126 Apartment. This 1 bedroom 1 bathroom Apartment
Specifications
Monthly rent
€650
Bedrooms
1
Bathrooms
1
Living Area
97 m
2