Orihuela Costa
2 room luxury Flat for rent in Playas de Orihuela, Spain
2 room luxury Flat for rent in Playas de Orihuela, Spain
Apartment
Playas de Orihuela, Alicante
€2,400 / month
€33.33 / sq m
72
Sq. m.
2
Bedrooms
1
Bathrooms
Specifications
Monthly rent
€2,400
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Living Area
72 m
2