Benidorm
2 room luxury Flat for rent in Benidorm, Valencia
2 room luxury Flat for rent in Benidorm, Valencia
Apartment
Benidorm, Alicante
€2,200 / month
€20.95 / sq m
105
Sq. m.
2
Bedrooms
2
Bathrooms
Property Features
Balcony
Specifications
Monthly rent
€2,200
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Living Area
105 m
2