Santa Pola
4 room luxury House for rent in Santa Pola, Spain
4 room luxury House for rent in Santa Pola, Spain
Casa
Santa Pola, Alicante
€ 3,600/mese
€ 21.82/mq
165
mq. M.
4
Camere da letto
1
Bagni
Specifiche
Affitto mensile
€ 3,600
Camere da letto
4
Bagni
1
Zona giorno
165 m
2