Rome
Via Alghero, Rome, Lazio 00182
Via Alghero, Rome, Lazio 00182
Lägenhet
Via Alghero, Rome, Lazio 00182
€ 1,000 / månad
€ 71.43 / kvm
14
Sq. m.
1
Rum
Egendomsbeskrivning
Via Alghero, Rome, Lazio 00182 Apartment. This 1 bedroom Apartment
Specifikationer
Månadshyra
€ 1,000
Rum
1
Bostadsområde
14 m
2