• Sök uthyrning
  • Artiklar
    Flytta utomlands Jobbar utomlands Privatekonomi Regering Sjukvård Utbildning
  • Logga in
  • Sök Sök
  1. Hem
  2. Långtidsuthyrning
  3. Braga
  4. Rua de Diu

Rua de Diu Lägenhet Building Rua de Diu - minhos-guest - 1329144, Braga

€ 3,616 / månad € 14.29 / kvm
Rua de Diu
  • 253 Sq. m.
  • 2 Rum
  • 2 Badrum

Fastighetsegenskaper

  • Hiss
  • Balkong

Specifikationer

Månadshyra € 3,616
Rum 2
Badrum 2
Bostadsområde 253 m2

English Inglés Nederlands Italiano Deutsch Français Engelsk Englanti Svenska Inglês
Prenumerera
© 2026 ONLINE MINDS APS