Santa Pola
4 room luxury House for rent in Santa Pola, Spain
4 room luxury House for rent in Santa Pola, Spain
Hus
Santa Pola, Alicante
€ 3,600 / månad
€ 21.82 / kvm
165
Sq. m.
4
Rum
1
Badrum
Specifikationer
Månadshyra
€ 3,600
Rum
4
Badrum
1
Bostadsområde
165 m
2