Ibiza
3 room luxury Flat for rent in Sant Antoni de Portmany, Spain
Lägenhet
Sant Antoni de Portmany, Province of Balearic Islands
€ 2,550 / månad
€ 26.29 / kvm
97
Sq. m.
3
Rum
2
Badrum
Fastighetsegenskaper
Balkong
Specifikationer
Månadshyra
€ 2,550
Rum
3
Badrum
2
Bostadsområde
97 m
2