Constitucion, Granada
€ 950 / måned
€ 17.27 / kvm
55
Sq. m.
3
Soverom
1
Bad
Eiendomsbeskrivelse
Flat - Granada (Constitucion) , Built Surface 61m, 3 Bedrooms, 1 Bathrooms, Lift.
Eiendomsfunksjoner
Heis
Spesifikasjoner
Månedlig leie
€ 950
Soverom
3
Bad
1
Stue
55 m
2
Gulv
1.0