Langtidsleie
Apartamento T1 em Viana do Castelo
Apartamento T1 em Viana do Castelo
Leilighet
Santa Maria Maior e Monserrate e Meadela, Viana do Castelo, Viana do Castelo
€ 850 / måned
€ 14.17 / kvm
60
Sq. m.
1
Soverom
2
Bad
Spesifikasjoner
Månedlig leie
€ 850
Soverom
1
Bad
2
Stue
60 m
2