Magaluf
3 room luxury Flat for rent in Calvià, Spain
3 room luxury Flat for rent in Calvià, Spain
Leilighet
Calvià, Province of Balearic Islands
€ 2,380 / måned
€ 23.8 / kvm
100
Sq. m.
3
Soverom
2
Bad
Spesifikasjoner
Månedlig leie
€ 2,380
Soverom
3
Bad
2
Stue
100 m
2