Calpe
2 room luxury penthouse for rent in Altea, Valencia
2 room luxury penthouse for rent in Altea, Valencia
House
Altea, Alicante
€2,100 / month
€23.33 / sq m
90
Sq. m.
2
Bedrooms
2
Bathrooms
Specifications
Monthly rent
€2,100
Bedrooms
2
Bathrooms
2
Living Area
90 m
2